Wakacje z szachami” , Darłówko, 23 czerwca – 4 lipca 2018 roku

(11 dni)

 

Szanowni Państwo,

 

ze względu na to, że zbliża się okres planowania wakacji letnich, informuję, że  w tym roku tradycyjnie planujemy zorganizować „Wakacje z szachami”.

Zostaną zorganizowane 2 zgrupowania: jedno przeprowadzi Klub Szachowy Polonia Warszawa, a drugie Fundacja Szachowa im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego.

 

Wyjazd: 23 czerwca br. Zbiórka uczestników: godzina 8:30, teren Klubu Polonia przy Konwiktorskiej 6.

Powrót: 4 lipca br. Wyjazd z Darłówka po śniadaniu, przyjazd na Konwiktorską około 19:00.

 

Koszt udziału w zgrupowaniu wynosi 1700 PLN i obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, przejazd autokarem, ubezpieczenie, opłaty startowe do udziału w Festiwalu Puchar Bałtyku, koszty opieki trenersko – wychowawczej, w tym wynagrodzenia dla trenerów oraz koszty obsługi zadania.  

 

W programie zgrupowania:

 1. szkolenie szachowe pod opieką wykwalifikowanej kadry trenersko – instruktorskiej;

 2. udział w Festiwalu Puchar Bałtyku;

 3. rekreacja fizyczna tj. gry i zabawy na boiskach sportowych oraz na strzeżonej plaży, spacery nad morzem oraz piesze wycieczki.

 

Zgrupowanie Klubu Szachowego Polonia Warszawa

(11 dni czyli o 2 dni dłuższe niż w roku ubiegłym).

 

Klub Szachowy Polonia Warszawa – wzorem ubiegłego roku – wniósł ofertę konkursową na dofinansowanie zgrupowania ze środków Dzielnicy Śródmieście.

O tym, czy i jakie dofinansowanie Klub otrzyma, dowiemy się w połowie kwietnia br.

Zakładam, że dofinansowanie będzie na ubiegłorocznym poziomie i że pozwoli na finansowe wsparcie zawodników Klubu wg poniższego regulaminu, co ostatecznie potwierdzę w połowie kwietnia br.

 

Planowana wstępnie liczba osób: 35 dzieci + 3 trenerów + 2 wychowawców.

 

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . O przyjęciu na zgrupowanie z dofinansowaniem Klubu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zakładany regulamin dofinansowań:

 

 1. Dofinansowanie dla zawodników Klubu za zajęcie miejsca 1-10 w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 16-18, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach oraz Mistrzostwach Polski Młodzików do lat 10: za zdobycie złotego medalu 500 zł, za zdobycie srebrnego medalu 400 zł, za zdobycie brązowego medalu 300 zł, za zdobycie miejsc 4-10 dofinansowanie wyniesie 200 zł.

 

 1. Dofinansowanie dla zawodników Klubu za zajęcie miejsca 1-10 w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach klasycznych wyniesie: za zdobycie złotego medalu 300 zł, za zdobycie srebrnego medalu 200 zł i za zdobycie brązowego medalu 100 zł. Za zdobycie miejsc: 4-10 dofinansowanie wyniesie 50 zł.

 

 1. Dofinansowanie dla zawodników Klubu za zajęcie miejsca 1-10 w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach szybkich wyniesie: za zdobycie złotego medalu 300 zł, za zdobycie srebrnego medalu 200 zł i za zdobycie brązowego medalu 100 zł. Za zdobycie miejsc: 4-10 dofinansowanie wyniesie 50 zł.

 

 1. Dofinansowanie dla każdego zawodnika Klubu, zakwalifikowanego na wyjazd wyniesie 200 zł.

 

Uwaga! Powyższe kwoty dofinansowań sumują się tj. jeden zawodnik może maksymalnie otrzymać dofinansowanie w wysokości 500 zł za pkt. a + 300 zł za punkt b + 300 zł za punkt c + 200 zł za pkt. d tj. łącznie 1300 zł.

 

Finanse - szczegóły :

 1. Każdy, kto planuje wyjazd do Darłówka na zgrupowanie Klubu powinien w terminie do 31 marca br. wpłacić na konto Klubu depozyt w kwocie 500 PLN, który zostanie uwzględniony w rozliczeniach końcowych po mistrzostwach Polski oraz po Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

 2. Dopłata do kosztów zgrupowania (2 rata) w terminie do 31 maja br. Dopłata wyniesie 1700 zł minus depozyt w wysokości 500 zł oraz minus dofinansowania Klubu wg powyżej zamieszczonego regulaminu.

 

Konto Klubu:

Klub Szachowy Polonia Warszawa, ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa,
bank: PEKAO S.A. XV O/Warszawa; Nr rachunku bankowego: 77 1240 2887 1111 0010 1034 9893

 (z dopiskiem : zgrupowanie w Darłówku oraz podaniem imienia i nazwiska dziecka)

 

Zgrupowanie Fundacji Szachowej

(11 dni czyli o 2 dni dłuższe niż w roku ubiegłym).

 

Fundacja Szachowa im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego zorganizuje w Darłówku zgrupowanie "Wakacje z szachami" dla dzieci skupionych wokół Fundacji (Szkółka Szachowa) oraz w miarę wolnych miejsc dla dzieci z różnych klubów warszawskich i podwarszawskich.

 

Fundacja wniosła ofertę na dofinansowanie zgrupowania ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

O tym, czy i jakie dofinansowanie Fundacja ewentualnie otrzyma, dowiemy się w połowie kwietnia br.

 

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Planowana wstępnie liczba osób: 30 dzieci + 2 trenerów + 2 wychowawców.

 

Finansowanie zgrupowania Fundacji - uwagi :

 1. Każdy, kto planuje wyjazd do Drałówka na zgrupowanie Fundacji powinien do 31 marca br. przesłać zgłoszenie mailem na adres koordynatora zgrupowania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz wpłacić na konto Fundacji zaliczkę w wysokości 500 PLN.

 2. Dopłata do kosztów zgrupowania (2 rata) w terminie do 31 maja br. Dopłata wyniesie 1700 zł minus depozyt w wysokości 500 zł oraz minus ewentualne dofinansowania, o których poinformuję w połowie kwietnia br.

 

Konto Fundacji:

Fundacja Szachowa im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego, ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa; bank: PEKAO S.A. XV O/Warszawa ,nr    95 1240 2887 1111 0010 0485 3355
lub
w kasie Fundacji, w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki w godz. 17:00-19:00

 

Pozdrawiam serdecznie i czekam na zgłoszenia.

 

Maria Macieja

Koordynator zgrupowań w Darłówku

Dyrektor KSz Polonia Warszawa